BIP - Biuletyn Informacji Publicznej
 
Posłowie

Ajchler Zbigniew

Arndt Paweł

Augustyn Urszula

Augustynowska Joanna

Aziewicz Tadeusz

Bańkowski Paweł

Białkowska Anna

Borowczak Jerzy

Brejza Krzysztof

Budka Borys

Bukiewicz Bożenna

Chmiel Małgorzata

Chybicka Alicja

Cichoń Janusz

Cieśliński Piotr

Cimoszewicz Tomasz

Czernow Zofia

Czerwiński Andrzej

Drozd Ewa

Dunin Artur

Dzikowski Waldy

Frydrych Joanna

Furgo  Grzegorz

Gadowski Krzysztof

Gajewska Kinga

Gapińska Elżbieta

Gasiuk-Pihowicz Kamila

Gawlik Zdzisław

Gawłowski Stanisław

Gądek Lidia

Gelert Elżbieta

Gierada Artur

Głogowski Tomasz

Golbik  Marta

Grabarczyk Cezary

Grabiec Jan

Grupiński Rafał

Hanajczyk Agnieszka

Henczyca Bożena

Hibner Jolanta

Hok Marek

Janyska Maria

Jaros Michał

Kamińska Bożena

Karpiński Włodzimierz

Kidawa-Błońska Małgorzata

Kierwiński Marcin

Kluzik-Rostkowska Joanna

Kobyliński Paweł

Kochan Magdalena

Kołacz-Leszczyńska Agnieszka

Kołodziej Ewa

Konwiński Zbigniew

Korol Adam

Korzeniowski Leszek

Kosecki Roman

Kostuś Tomasz

Krawczyk Iwona

Kropiwnicki Robert

Król Wojciech

Krząkała Marek

Krzywonos-Strycharska Henryka

Kucharski Tomasz

Lamczyk Stanisław

Lassota Józef

Lenartowicz Gabriela

Lenz Tomasz

Leszczyna Izabela

Lipiec Grzegorz

Ławrynowicz Zofia

Małecka-Libera Beata

Marchewka Arkadiusz

Marczułajtis-Walczak Jagna

Marek Magdalena

Mężydło Antoni

Miller Rajmund

Misiło Piotr

Młyńczak Aldona

Mroczek Czesław

Mrzygłocka Izabela

Mucha Joanna

Munyama Killion

Myrcha Arkadiusz

Nemś Anna

Neumann Sławomir

Niedziela Dorota

Niemczyk Małgorzata

Nitras Sławomir

Nowak Tomasz

Nykiel Mirosława

Nykiel Włodzimierz

Obrycki Norbert

Okła-Drewnowicz Marzena

Olszewski Paweł

Osos Katarzyna

Papke Paweł

Pawłowicz Zbigniew

Pępek Małgorzata

Piechota Sławomir

Pietraszewska Danuta

Piotrowska Teresa

Plocke Kazimierz

Pomaska Agnieszka

Protas Jacek

Radziszewska Elżbieta

Raniewicz Grzegorz

Raś Ireneusz

Rozpondek Halina

Ruszczyk Leszek

Rutkowska Dorota

Rutnicki Jakub

Rząsa Marek

Schetyna Grzegorz

Sibińska Krystyna

Siemoniak Tomasz

Skowrońska Krystyna

Sowa Marek

Stasiński Michał

Stępień Elżbieta

Suski Paweł

Szczerba Michał

Szumilas Krystyna

Szydłowska Bożena

Szymański Tomasz

Śledzińska-Katarasińska Iwona

Święcicki Marcin

Tomczyk Cezary

Truskolaski Krzysztof

Tyszkiewicz Robert

Urbaniak Jarosław

Wasilewska Anna

Wielichowska Monika

Wilczyński Ryszard

Witczak Mariusz

Wójcik Marek

Wróblewska Kornelia

Zembala Marian

Ziemniak Wojciech

Ziółkowski Szymon

Żmijan Stanisław

 


Data publikacji: 2011-04-01
Opublikowane przez: Kamila Wachnicka
Data modyfikacji: 2019-06-17
Zmodyfikowanie przez: Emilia Waś
Autor dokumentu: Kamila Wachnicka
ilość odwiedzin: 0 osób Biuro Krajowe PO ul.Wiejska12a , 00-490 Warszawa
tel.: ( 22) 459-64-00, fax: (22) 459-64-31